luty9

O marce AVON

dodano: 9 lutego 2016 przez avon_sylwia


 

Avon

to światowy lider na rynku kosmetycznym, oferujący kobietom najwygodniejszą możliwość bezpośrednich zakupów. Na polskim gruncie pod marką Avon kryją się trzy niezależne spółki: Avon Cosmetics Polska, Avon Operations Polska oraz Centrum Usług Finansowych.

Avon Cosmetics Polska,

do życia powołano w roku 1992. Konkurencyjność firmy wobec innych koncernów kosmetycznych płynie niewątpliwie z unikatowego kanału dystrybucyjnego i zapewnieniu klientom indywidualnej obsługi dostosowanej do ich oczekiwań.

W 1997 roku w Garwolinie powstała spółka Avon Operations Polska. Aktualnie jest ona jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucyjnym w Europie. Kosmetyki produkowane w Garwolinie trafiają do ponad 59 krajów świata. Innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty powstają w oparciu o wiedzę, doświadczenie i receptury naukowców z Laboratoriów Avon w Suffern w USA. W fabryce Avon Operations Polska utrzymywane są najwyższe standardy produkcyjne zgodne z normą PN-EN ISO 22716. Uzyskany przez Avon w Garwolinie certyfikat zgodości z tą normą jest potwierdzeniem, że produkty są wytwarzane z zastosowaniem Dobrych Praktyk Produkcyjnych (ang. GMP- Good Manufacturing Practices), gwarantujących ich bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Pobierz Certyfikat

W roku 2005 powstała najmłodsza spółka Avon w Polsce Centrum Usług Finansowych (Avon EMEA Finance Service Centre), która zajmuje się obsługą procesów finansowo - księgowych firmy Avon w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Avon to również jedna z najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm na świecie. Z wielkim zaangażowaniem podejmujemy newralgiczne problemy kobiet, takie jak: rak piersi czy przemoc domowa.

Nasza wizja

AVON jest Światowym liderem na rynku kosmetycznym, firmą, która oferuje kobietom możliwość najwygodniejszych bezpośrednich zakupów. Osiągnęliśmy tę pozycję dzięki rozumieniu i zaspokajaniu aspiracji oraz unikalnych potrzeb kobiet i ich rodzin. Wizja Avonu reprezentuje nasze najwyższe dążenia. Stanowi cel, jest powodem, dla którego istniejemy jako firma. Naszą Wizją jest, by być firmą, która najlepiej rozumie i zaspokaja potrzeby kobiet na całym Świecie w zakresie produktu, obsługi i samorealizacji.

Nasza misja

Misja Avonu określa długoterminowe cele w odniesieniu do tych, którym służymy: naszych Klientów, naszych Konsultantek, naszych Pracowników oraz kobiet całego Świata.

Naszą Misją jest być: Liderem wśród firm kosmetycznych na całym Świecie Będziemy tworzyć unikalny asortyment kosmetyków oraz związanych z nimi produktów, starając się przewyższyć konkurencję jeśi chodzi o jakość, nowatorstwo i wartość naszych produktów oraz stale poprawiać wizerunek Avonu, aby stać się ulubioną firmą kosmetyczną kobiet na całym świecie. Firmą wybieraną przez kobiety Będziemy firmą, od której kobiety najchętniej kupują, ponieważ oferujemy im dogodny wybór wielu produktów i zapewniamy osobisty kontakt z Konsultantką, przez co nawiązujemy długotrwałe relacje z naszymi Klientami.

Najlepszym sprzedawcą bezpośrednim Będziemy umacniać naszą pozycję wśród przedsiębiorstw sprzedaży bezpośredniej i będziemy liderem przemian tego kanału dystrybucji, oferując moźliwości kariery, która zapewnia znakomite zarobki, nagrody, obsługę oraz wsparcie, aby współpraca z Avonem była łatwa i przynosząca satysfakcję oraz wzmacniaća wizerunek przemysłu sprzedaży bezpośredniej. Stosujemy KODEKS SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ PSSB

Najlepszym miejscem pracy Będziemy słynąć jako firma wzorcowa w zakresie przywództwa, co będziemy okazywać poprzez nasze zaangażowanie na rzecz osiągania najwyższych standardów, szacunku dla odmienności oraz zobowiązanie do stwarzania wyjątkowych możliwości rozwoju, które pozwolą naszym Pracownikom w pełni rozwinąć ich potencjał.

Największą fundacją na rzecz kobiet Staniemy się światowym liderem wśród firm popierających działania na rzecz zdrowia i dobrobytu kobiet na całym świecie poprzez programy charytatywne skierowane w szczególności na walkę z rakiem piersi oraz dawanie kobietom szans uzyskania niezależności ekonomicznej.

Najbardziej cenioną firmą Będziemy dostarczać naszym Akcjonariuszom godziwy zwrot z ich inwestycji poprzez nieustanne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i stałe poprawianie zyskowności – będziemy firmą dbającą o odpowiedzialność społeczną i kierującą się etyką, firmą, która będzie naśladowana jako wzorzec sukcesu.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy